Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Pracovní místo ( Kuchaři (kromě šéfkuchařů) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kontakt telefonicky nebo strukturovaný životopis.
Požadavky: zdravotní průkaz
Datum nástupu: 01.11.2018 doba určitá (s předpokladem prodloužení)
Volné místo kuchaři (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu Brno.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

KUCHAŘ/KA Znalosti turecké kuchyně a praxe 1 rok výhodou. První kontakt telefonicky 778 404 506 od 12:00 do 20:00 hod. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Třebíč.
Mehmet Yükselten Třebíč, Inzerováno před 2 dny

Řezník, řezník - uzenář, kuchař místo výkonu práce : Staré Město 122 Nabízíme pracovní místo v rodinné firmě, která je na trhu více jak 20 let. Jedná se o řeznické práce, bourání masa a úprava masa, drobný úklid svého pracoviště. Není nutné vzdělání v oboru, možnost zaučení, po ...
Jaromír Kolomý - Řeznictví s.r.o. Staré Město, Inzerováno před 3 dny

Pomocníci v kuchyni Místo pracoviště: - Černokostelecká 2270/22, 251 01 Říčany Prvotní kontakt: - tel.: 774 435 216 Po-Pá od 10:00 do 15:00 - osobně na adrese SEVCO s.r.o., 1 p., Opletalova 4, Praha 1, Út-Čt od 14:00 do 16:00 Upřesňující údaje: - jedná se o práci v ...
Fa Da CZ s.r.o. Říčany, Inzerováno před 3 dny