Ministerstvo vnitra

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt telefonicky nebo strukturovaný životopis.
Požadavky: zdravotní průkaz
Datum nástupu: 01.11.2018 doba určitá (s předpokladem prodloužení)
Volné místo kuchaři (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Ministerstvo vnitra
Ulice: Horní 731
Město: Brno
PSČ: 639 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Vedoucí proviantního odd Mgr. Jiří KIRSCHBAUM,
E-mail: jiri.kirschbaum@pcr.cz
Telefon: +420 974 627 320,602 560 563

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MINISTERSTVO VNITRA