Česká pošta, s.p.

Doručovatel/ka listovní pěší

Odeslat

Pracovní náplň
První kontakt: telefonicky Po-Pá 8.00-17.00hod, e-mailem kriz.petr.2@cpost.cz

osobně Brno, Orlí 30, 601 00
Místo výkonu práce: Brno - v místě či blízkosti Vašeho bydliště nebo dle Vašich preferencí
příprava listovních zásilek a jejich doručování do firem a domácností
uložení nedoručených zásilek na ukládacích poštách
vyúčtování zásilek a finanční hotovosti po návratu na pracoviště
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Nabízíme:
Pracovní doba 37,5 hod/týden, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na dovolenou 2000,- Kč, příspěvek na dětské tábory, vlastní rekreační zařízení, atd.
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo doručovatel/ka listovní pěší pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Doručovatel/ka listovní pěší

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Doprava a logistika
Pozici nabízí: Česká pošta, s.p.
Ulice: Orlí 655
Město: Brno
PSČ: 602 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petr Kříž
E-mail: Kriz.petr.2@cpost.cz
Telefon: +420 731 542 411,954 401 273

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Česká pošta s.p.