Malíř, natěrač

Pracovní místo ( Malíř, natěrač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme vyučení v oboru malíř-natěrač, zedník nebo i bez vyučení ale z delší praxí v oboru.
Ochota vykonávat práci včetně úklidu.
Volné místo malíř, natěrač pro lokalitu Brno.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

malíř - natěrač Vyučení v oboru, praxe 1 rok vítána. Volné místo malíř - natěrač pro lokalitu Letovice.
LAKMAL s.r.o. Letovice, Inzerováno včera

Malíř místo výkonu práce : Staré Město + montáže po celé ČR ŘP skupina B, úkolová mzda Dobré platové podmínky, osobní přístup, zajištění trvalé práce Hlásit se na telefon 731 543 201 Z : 27.9.2017 A : 17.8.2018 Volné místo malíř pro lokalitu Staré ...
JKM STAVBY s.r.o. Staré Město, Inzerováno před 6 dny

MALÍŘI, LAKÝRNÍCI Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě pan Piňos tel.: 737 941 529. Požadavky: vhodný zdravotní stav. Doprava na pracoviště zajištěna. Pracoviště: Prostějov, Olomoucký kraj dle zakázek Volné místo malíři, lakýrníci pro lokalitu Myslejovice.
Pavel Piňos Myslejovice, Inzerováno déle jak týden