Malíř, natěrač

Pracovní místo ( Malíř, natěrač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme vyučení v oboru malíř-natěrač, zedník nebo i bez vyučení ale z delší praxí v oboru.
Ochota vykonávat práci včetně úklidu.
Volné místo malíř, natěrač pro lokalitu Brno.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

malíř/ka - natěrač/ka, pomocný dělník/ce Pracoviště: Hodonín a okolí. ŘP sk. B nutný. Kontakt na tel. 776 662 699, na mail: info@malbyilcik.cz a osobně po tel. dohodě. Volné místo malíř/ka - natěrač/ka, pomocný dělník/ce pro lokalitu Hodonín.
Pavel Ilčík Hodonín, Inzerováno před 2 dny

Lakýrník Náplň práce: - čištění a odmašťování ploch - příprava tmelu a tmelení ploch, broušení tmelených ploch ručně nebo strojem - pokrývání povrchů výrobků nátěrovými hmotami stříkáním, práškováním v elektrostatickém poli nebo elektroforézou - práce v ...
DEL a.s. Žďár nad Sázavou, Inzerováno před 3 dny

Malíř místo výkonu práce : Staré Město + montáže po celé ČR ŘP skupina B, úkolová mzda Dobré platové podmínky, osobní přístup, zajištění trvalé práce Hlásit se na telefon 731 543 201 Z : 27.9.2017 A : 17.8.2018 Volné místo malíř pro lokalitu Staré ...
JKM STAVBY s.r.o. Staré Město, Inzerováno před 4 dny