DeCe CONSULT s. r. o.

Mzdová účetní

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
Fügnerova č.p. 359/14, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Požadavky:
Znalost mzdové problematiky, praxe 2 roky v oboru mzdová účetní.

Kontakt: Ing. Jana Bártová, e-mail: jana.bartova@dececonsult.cz, osobní jednání nejdříve domluvit.
Volné místo mzdová účetní pro lokalitu Děčín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Mzdová účetní

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: DeCe CONSULT s. r. o.
Ulice: Fügnerova 359
Město: Děčín
PSČ: 405 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Jana Bártová
E-mail: jana.bartova@dececonsult.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DeCe CONSULT s. r. o.