Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Mzdová účetní

Pracovní místo ( Mzdová účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
Fügnerova č.p. 359/14, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Požadavky:
Znalost mzdové problematiky, praxe 2 roky v oboru mzdová účetní.

Kontakt: Ing. Jana Bártová, e-mail: jana.bartovaatdececonsult.cz, osobní jednání nejdříve domluvit.
Volné místo mzdová účetní pro lokalitu Děčín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

HLAVNÍ ÚČETNÍ se SAP| MOST VČERA BYLO POZDĚ!!! Do naší malé společnosti mimo automotive přijmeme hlavní/ho účetní/ho se znalostí SAPu a dobrou angličtinou. NÁSTUP IHNED!!! Náplň práce: * vedení a kontrola účetních operací a související agendy * dohled nad měsíčními ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

OPERÁTOR/KA-VÝROBNÍ DĚLNÍK/CE Místo výkonu práce: Heyrovského 476, 463 12 Liberec XXIII - Doubí Koho hledáme? - Nemáte praxi ani vystudovaný technický obor, přesto hledáte práci ve výrobním závodě nebo víte, co obnáší práce na výrobní lince a v taktu? - Jste pečlivá(ý), ...
DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. Liberec, Inzerováno před 3 dny

FINANČNÍ ÚČETNÍ Požadavky: min. SŠ vzdělání ekonomického směru, zkušenosti z ekonomické oblasti výhodou. Mzda dle zkušeností a praxe od 25 000,- Kč. Zaslat životopis e-mailem. Volné místo finanční účetní pro lokalitu Liberec.
Fehrer Bohemia s.r.o. Liberec, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit