Silike keramika, spol. s r.o. Asistentka jednatele a obchodní manager

Asistentka jednatele a obchodní manager

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Obchodní 429/3, Děčín 5

Nástup možný ihned.

Administrativní podpora jednatele společnosti, vedoucího výroby a vedoucího obchodu.
Samostatná komunikace se zákazníky a dodavateli v českém i cizím jazyce.
Potvrzování kupních smluv.
Správa a evidence zakázek v interním systému.
Příprava podkladů k jednání.
Příprava podkladů pro účetní.
Zajištění chodu kanceláře.
Samostatnost, časová flexibilita, pečlivost, komunikační dovednosti, vyjadřovací schopnosti v mluveném i písemném projevu.
Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka.
Pracovní poměr z počátku uzavírán na dobu určitou

Nabízíme:
příspěvek na penz. připojištění, příspěvek na dovolenou, firemní vzdělávání, pravidelná pracovní doba

Kontaktní osoba: Hana Medunová, tel.: 412 501 154, e-mail: hmedunova@silike.cz.
První kontakt: zaslání životopisu.
Volné místo asistentka jednatele a obchodní manager pro lokalitu Děčín.

Požadavky
Angličtina (Nezadáno) - komunikativní úroveň, Němčina (Nezadáno) - komunikativní úroveň

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Asistentka jednatele a obchodní manager

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Silike keramika, spol. s r.o.
Ulice: Obchodní 429
Město: Děčín
PSČ: 405 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Hana Medunová
E-mail: hmedunova@silike.cz
Telefon: +420 412 501 154

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Silike keramika, spol. s r.o.