TREKVILA s.r.o.

Vedoucí pokojská

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Špitálské náměstí č.p. 3517/1a, Ústí nad Labem.
Požadujeme:vzdělání US nebo vyučení, zodpovědnost, pracovitost, spolehlivost, příjemný vzhled i vystupování, praxe nebo zkušenost s vedením menšího kolektivu vítána.
Nabízíme: mzdu 15 000,- Kč., ranní směny od 07:00 do 15:30 hod.
kontakt: hlásit se na uvedený e-mail nebo na tel číslo.
Volné místo vedoucí pokojská pro lokalitu Ústí nad Labem.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Vedoucí pokojská

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Management, Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: TREKVILA s.r.o.
Ulice: Špitálské náměstí 3517
Město: Ústí nad Labem
PSČ: 400 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Radka Průšová
E-mail: prusova@trekvila.cz
Telefon: +420 774 417 331

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TREKVILA s.r.o.