Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

MISTR VÝROBNÍ LINKY

Pracovní místo ( MISTR VÝROBNÍ LINKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce: řízení celého úseku výrobní linky
Požadujeme: praxe na obdobné pozici podmínkou, práce na PC,dobré komunikační dovednosti, zodpovědnodz, spolehlivost
Nástupní plat 30000 Kč, po zapracování 35000 Kč+bonusy
Prac. doba: 6:00-14:30 hod.
Zam. výhody: stravenky, 5 dní dovolené navíc, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - správa systémů, hardware
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

MISTR VE DŘEVOZPRACUJÍCÍM PRŮMYSLU Mzda 30 000,- Kč + prémie Praxe ve dřevozpracovacujícím průmyslu, znalost počítačových programů ( Word, Excel), pro bližší informace telefonní kontakt Volné místo mistr ve dřevozpracujícím průmyslu pro lokalitu Litvínovice.
Derpal Logistic s.r.o. Litvínovice, Inzerováno včera

MONTÉR, Českokrumlovsko, 30 000 Kč Jste manuálně zruční, máte zkušenosti jako montér/elektromontér nebo instalatér? Pokud ještě navíc rozumíte technické dokumentaci (výkresům), pak jste náš ideální kandidát na pozici MONTÉR! Pracovní náplň: - montáž a zkoušky topenářských ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

MISTR VÝROBY, 34 000 Kč Jste MISTREM ve "svém oboru"? Pokud ano, cílíme právě na Vás, na MISTRY VÝROBY, kteří mají zkušenosti s vedením lidí a ovládají obsluhu strojů. Výrobní společnost v Jihočeském kraji hledá zkušeného MISTRA VÝROBY! Co byste přesně měli na ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit