Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

MISTR VÝROBNÍ LINKY

Pracovní místo ( MISTR VÝROBNÍ LINKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce: řízení celého úseku výrobní linky
Požadujeme: praxe na obdobné pozici podmínkou, práce na PC,dobré komunikační dovednosti, zodpovědnodz, spolehlivost
Nástupní plat 30000 Kč, po zapracování 35000 Kč+bonusy
Prac. doba: 6:00-14:30 hod.
Zam. výhody: stravenky, 5 dní dovolené navíc, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - správa systémů, hardware
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

MISTR VÝROBY, až 45 000 Kč Baví Vás vedení lidí a nevadí Vám třísměnný provoz? Pošlete nám životopis, hledáme MISTRA VÝROBY! Náplň práce: - vedení týmu operátorů (15-40 osob) - zodpovědnost za plnění cílů - reporting - hodnocení podřízených pracovníků
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

MISTR VÝROBY - JEDNOSMĚNNÝ PROVOZ Chcete pracovat jen na jednu směnu a podílet se na vedení výroby? Pracujte pro mezinárodní společnost, která má zajímavé produkty a ve svém odvětví je lídr na trhu. Zašlete svůj životopis. Vaším úkolem bude na pozici mistra: - organizace ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny

MISTR VÝROBY, až 50 000 Kč Máte zkušeností z výroby? Dokážete naplánovat a rozdělit práci operátorů? Jste zvykli řešit problémy na pracovišti? Jste ochotní pracovat ve vícesměnném provozu? Tak už dnes nám dejte o sobě vědět! Dozvíte se o těch nejlepší nabídkách v ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 7 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit