Petr Brabec

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Odeslat

Pracovní náplň
KUCHAŘ
- mzda od 15 000 Kč - 20 000 Kč (záleží na zkušenostech a dovenostech, praxi)
Hlásit se telefonicky.
Volné místo kuchaři (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu Bedřichov.

Nabízíme
Nástup možný od: 08. 11. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Petr Brabec
Ulice: 246
Město: Bedřichov
PSČ: 468 12

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petr Brabec
Telefon: +420 602 426 723

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Petr Brabec