Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace

POMOCNÍ KUCHAŘI

Odeslat

Pracovní náplň
POŽADUJEME: trestní bezúhonnost, očkování proti žloutence typu B - s nástupem alespoň 2 dávky
NÁPLŇ PRÁCE: ve spolupráci s kuchařem výroba a výdej běžných teplých i studených druhů jídel, úklid a mytí nádobí, sanitární práce v kuchyni
Platové zařazení dle NV č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě
NABÍZÍME: zaměstnanecké benefity z FKSP ( příspěvek na stravování, na penzijní připojištění, na rekreace), 5 týdnů dovolené, mimořádné a pololetní odměny, pro přijatého zaměstnance nabízíme byt pro 1 osobu k pronájmu
Kontakt e-mailem, telefonicky, osobně po předchozí telefonické domluvě
Volné místo pomocní kuchaři pro lokalitu Nýrsko.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2019
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: POMOCNÍ KUCHAŘI

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace
Ulice: 44
Město: Nýrsko
PSČ: 340 22

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Šimková
E-mail: k.simkova@dozpbystrice.cz
Telefon: +420 376 571 763,774 707 714

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace