Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

POMOCNÍ KUCHAŘI

Pracovní místo ( POMOCNÍ KUCHAŘI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
POŽADUJEME: trestní bezúhonnost, očkování proti žloutence typu B - s nástupem alespoň 2 dávky
NÁPLŇ PRÁCE: ve spolupráci s kuchařem výroba a výdej běžných teplých i studených druhů jídel, úklid a mytí nádobí, sanitární práce v kuchyni
Platové zařazení dle NV č. 341/2017 Sb., o platových poměrech ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Specialista na jihoamerickou kuchyni Požadujeme - dobrou znalost španělštiny - komunikace s dodavateli - zkušenosti s jihoamerickou kuchyní Volné místo specialista na jihoamerickou kuchyni pro lokalitu Plzeň.
West Bohemia Invest s.r.o. Plzeň, Inzerováno před 4 dny

uklízečka v kancelářích Nabízíme volné místo - úklid kanceláří, kuchyněk, sociálních zařízení, šaten a dílenských kanceláří. Možnost volby pracovní doby (ráno, večer), vhodné pro maminky na RD, studenty, důchodce jako přivýdělek. Požadujeme: pečlivost, zodpovědnost, ...
TECHNICOAT Czech Republic s.r.o. Planá, Inzerováno před 5 dny

KUCHAŘ/KA PP zkrácený úvazek (20 hod. týdně) - vhodné i pro důchodce. Požadujeme: - vyučení v oboru, samostatnost, odpovědnost za svěřený úsek, znalost technologický postupu a práce s konvektomatem Nástup možný ihned Pracovní doba: jedna směna po - pá od ...
M - Lobys s.r.o. Písek, Inzerováno před 5 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit