Řidič vnitrostátní kamionové dopravy

Pracovní místo ( Řidič vnitrostátní kamionové dopravy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Vnitrostátní kamionová doprava, každý den návrat domů.

Nutný e-mail kontakt předem!
Volné místo řidič vnitrostátní kamionové dopravy pro lokalitu Pelhřimov.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

ŘIDIČI VYSOKOZDVIŽNÝCH VOZÍKŮ Volné místo pro řidiči vysokozdvižných vozíků lokalitu Litvínovice.
Čistící stroje s.r.o. Litvínovice, Inzerováno včera

ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍCI V OBLASTI ZDRAVOTNICTVÍ vysokoškolské vzdělání v libovolném oboru Volné místo řídící pracovníci v oblasti zdravotnictví pro lokalitu České Budějovice.
Kocánová-Wander, zubní laboratoř a zubní ordinace České Budějovice spol. s r.o. České Budějovice, Inzerováno včera

AUTOELEKTRIKÁŘ - AUTOMECHANIK Požadujeme: - řidičský průkaz sk. B - znalost v oboru nutná. Mzda 22 000,-Kč + prémie. Vhodné i pro absolventy. Zasílejte své životopisy na emailové adresy: smiskova@autovinkler.cz. Volné místo autoelektrikář - automechanik pro lokalitu Písek.
AUTO VINKLER, s.r.o. Písek, Inzerováno včera