Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Tesaři

Pracovní místo ( Tesaři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Česká republika. Zajišťujeme dopravu a ubytování.
Manuální zručnost, aktivní přístup, časovou flexibilitu. Nabízíme: zázemí ve stabilní společnosti, platový růst odpovídající zručnosti, pracovnímu nasazení a zkušenostem.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem.
Volné ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

truhláři, tesaři společnost Natura Space CZ s.r.o. se zabývá prodejem a stavbou rodinných domů - dřevostaveb. Do našeho týmu hledáme truhláře, nebo tesaře. Náplní práce jsou truhlářské práce při stavbě technologických jader rodinných domů. Požadujeme manuální ...
Natura Space CZ s.r.o. Račiněves, Inzerováno před 3 dny

TRUHLÁŘ/TESAŘ TRUHLÁŘ/TESAŘ Požadavky: - praxe v oboru min. 2 let, Prac. doba od 7.00-15.30hod. HLÁSIT SE předem telefonicky, p. Kožnar, tel. 777 283 286, nebo na e-mail: jmvtech@jmvtech.cz, osobně po telefonické domluvě Volné místo truhlář/tesař pro lokalitu ...
JMV tech s.r.o. Most, Inzerováno před 5 dny

Tesař V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: jetcon@jetcon.cz Místo výkonu práce - stavby společnosti JETCON spol. s r.o. Požadavky - praxe min. 5 let, loajalita, zodpovědnost Volné místo tesař pro lokalitu Chomutov.
JETCON spol. s r.o. Chomutov, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit