Gardenline s.r.o.

Tesaři

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Česká republika. Zajišťujeme dopravu a ubytování.
Manuální zručnost, aktivní přístup, časovou flexibilitu. Nabízíme: zázemí ve stabilní společnosti, platový růst odpovídající zručnosti, pracovnímu nasazení a zkušenostem.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem.
Volné místo tesaři pro lokalitu Litoměřice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Tesaři

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: Gardenline s.r.o.
Ulice: Na Vinici 948
Město: Litoměřice
PSČ: 412 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Hana Tůmová
E-mail: Hana.tumova@garden-line.eu

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Gardenline s.r.o.