SERVIS SVÁŘECÍ TECHNIKY

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( SERVIS SVÁŘECÍ TECHNIKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, místo výkonu práce Hradec Králové, pracovní doba 7:00-15:30
- Náplň práce: oprava svářecí techniky v místě firmy a u zákazníků
- Požadujeme: min. vyučení, ŘP skupina B, vyhl. č 50/1978 Sb, §6 (§9)
- Nabízíme: tvořivou práci na hlavní pracovní poměr v Hradci Králové, zázemí společnosti s působností 14 let na trhu, firemní vozidlo, mobil, notebook, další firemní výhody
- Upřednostňujeme zasílání životopisu na e-mail: petr.vycital@svarcentrum.cz (p. Vyčítal)
Volné místo servis svářecí techniky pro lokalitu Hradec Králové.