great condition s.r.o.

betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce Horní Lukavice.
Vítán základní kurz svařování, ale není podmínkou. Práce v jednosměnném provozu - dle zakázek někdy v dopoledních hodinách, někdy odpoledne.
Kontakt na uvedeném e-mailu nebo telefonu vždy čt nebo pá od 13:00 do 19:00.
Volné místo betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci pro lokalitu Horní Lukavice.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: great condition s.r.o.
Město: Horní Lukavice

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Sebastyan Yasinskyi
E-mail: great.condition@email.cz
Telefon: +420 778 518 300

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: great condition s.r.o.