betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

Pracovní místo ( betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce Horní Lukavice.
Vítán základní kurz svařování, ale není podmínkou. Práce v jednosměnném provozu - dle zakázek někdy v dopoledních hodinách, někdy odpoledne.
Kontakt na uvedeném e-mailu nebo telefonu vždy čt nebo pá od 13:00 do 19:00.
Volné místo betonáři, železobetonáři a ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality

Další volná místa

Stavební dělník - řezač dilatačních spar Místo výkonu práce: Nýřany, Hřbitovní 1319 zakázky firmy Náplň práce: řezání betonových podlah strojní pilou Požadavky: řidičský průkaz sk. B, základní zkušenosti ve stavebnictví Nabízíme: kompletní zaučení (vč. obsluhy řezače spar) Nástupní ...
BV GROUP floor steel a.s. Nýřany, Inzerováno déle jak týden

stavební dělník-betonář Místo výkonu práce: Nýřany, Hřbitovní 1319 betonování průmyslových podlah, možnost dalších odměn a prémií Volné místo stavební dělník-betonář pro lokalitu Nýřany.

Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci Místo výkonu práce: Zbůch Způsob prvního kontaktu telefonicky Volné místo betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci pro lokalitu Zbůch.
MAXDIM s.r.o. Zbůch, Inzerováno déle jak týden