FEA společnost s ručením omezeným

Soustružník - frézař

Odeslat

Pracovní náplň
Nástup možný IHNED.

Požadavky:
svářečský průkaz na CO2 výhodou

Nabízíme:
příspěvek na stravování

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pana Milana Duška:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: info@fealipnik.cz;
- telefonicky (06,00 - 18,00hod.) na čísle 603 547 754;
- osobně na adrese: FEA společnost s ručením omezeným - pracoviště Lipník nad Bečvou, Bratrská č.p. 1145/11, 751 31 Lipník nad Bečvou
Volné místo soustružník - frézař pro lokalitu Lipník nad Bečvou.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Soustružník - frézař

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: FEA společnost s ručením omezeným
Ulice: Bratrská 1145
Město: Lipník nad Bečvou
PSČ: 751 31

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Milan Dušek
E-mail: info@fealipnik.cz
Telefon: +420 603 547 754

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FEA společnost s ručením omezeným