Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Soustružník - frézař

Pracovní místo ( Soustružník - frézař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nástup možný IHNED.

Požadavky:
svářečský průkaz na CO2 výhodou

Nabízíme:
příspěvek na stravování

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pana Milana Duška:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: infoatfealipnik.cz;
- telefonicky (06,00 - 18,00hod.) na čísle 603 547 754;
- osobně na adrese: FEA ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Soustružník-automatář - obsluha obráběcích automatů - dokončovací práce
KVS EKODIVIZE a.s. Dvorce, Opavská 272, Plný úvazek, Inzerováno před 5 dny

SOUSTRUŽNÍK na 1 směnu! - žádná sériová výroba, tedy i práce na více komponentech během týdne popř. i jednoho dne - kontrola a měření parametrů vyrobených dílcích - ostření nářadí
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 6 dny

SOUSTRUŽNÍK CNC ve vícesměnném provozu - žádná sériová výroba, tedy i práce na více komponentech během týdne popř. i jednoho dne - kontrola a měření parametrů vyrobených dílcích - práce v systémech Sinumerik a Mazatrol
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 6 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit