UČITEL/KA ODBORNÉHO VÝCVIKU UČEBNÍHO OBORU Rekondiční a sportovní masér

Pracovní místo ( UČITEL/KA ODBORNÉHO VÝCVIKU UČEBNÍHO OBORU Rekondiční a sportovní masér ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Zástup za mateřskou dovolenou. Ukončení pracovní doby při odpolední směně v 17.30 hod.
Požadavky:
- úplné střední odborné vzdělání nejlépe ve zdravotnickém oboru
- absolvování rekvalifikačního masérského kurzu
- absolvování dalších nadstavbových kurzů
- výhodou je vysokoškolské vzdělání v ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství