UČITEL/KA ODBORNÉHO VÝCVIKU UČEBNÍHO OBORU Rekondiční a sportovní masér

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( UČITEL/KA ODBORNÉHO VÝCVIKU UČEBNÍHO OBORU Rekondiční a sportovní masér ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zástup za mateřskou dovolenou. Ukončení pracovní doby při odpolední směně v 17.30 hod.
Požadavky:
- úplné střední odborné vzdělání nejlépe ve zdravotnickém oboru
- absolvování rekvalifikačního masérského kurzu
- absolvování dalších nadstavbových kurzů
- výhodou je vysokoškolské vzdělání v bakalářském programu
- praxe v oboru nejméně 2 roky
- dobrý zdravotní stav
- samostatnost, ochota učit se novým věcem
Nabízíme:
- tvořivou práci s mladými lidmi
- odborný růst
- předpokládaný nástup od 1. 1. 2019
Své nabídky zasílejte e - mailem, popřípadě na adresu školy nejpozději do 20. 10. 2018
Adresa školy: Střední škola obchodní a služeb SČMSD, s.r.o., Komenského 972 / 10,
591 01 Žďár nad Sázavou
Volné místo učitel/ka odborného výcviku učebního oboru rekondiční a sportovní masér pro lokalitu Žďár nad Sázavou.