Střední škola obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou, s.r.o.

UČITEL/KA ODBORNÉHO VÝCVIKU UČEBNÍHO OBORU Rekondiční a sportovní masér

Odeslat

Pracovní náplň
Zástup za mateřskou dovolenou. Ukončení pracovní doby při odpolední směně v 17.30 hod.
Požadavky:
- úplné střední odborné vzdělání nejlépe ve zdravotnickém oboru
- absolvování rekvalifikačního masérského kurzu
- absolvování dalších nadstavbových kurzů
- výhodou je vysokoškolské vzdělání v bakalářském programu
- praxe v oboru nejméně 2 roky
- dobrý zdravotní stav
- samostatnost, ochota učit se novým věcem
Nabízíme:
- tvořivou práci s mladými lidmi
- odborný růst
- předpokládaný nástup od 1. 1. 2019
Své nabídky zasílejte e - mailem, popřípadě na adresu školy nejpozději do 20. 10. 2018
Adresa školy: Střední škola obchodní a služeb SČMSD, s.r.o., Komenského 972 / 10,
591 01 Žďár nad Sázavou
Volné místo učitel/ka odborného výcviku učebního oboru rekondiční a sportovní masér pro lokalitu Žďár nad Sázavou.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2019
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: UČITEL/KA ODBORNÉHO VÝCVIKU UČEBNÍHO OBORU Rekondiční a sportovní masér

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Střední škola obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou, s.r.o.
Ulice: Komenského 972
Město: Žďár nad Sázavou
PSČ: 591 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Radomíra Pospíchalová
E-mail: pospichalova@obchodskolazr.cz
Telefon: +420 566 655 015

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Střední škola obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou, s.r.o.