Pohádková vesnička s.r.o.

POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA - Hotel Podlesí

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme vyučení a praxi v oboru.
Pracovietě : Hotel Podlesí a Pohádková vesnička
Stravování a ubytování zdarma
První kontakt telefonicky nebo emailem
Volné místo pomocný/á kuchař/ka - hotel podlesí pro lokalitu Sněžné.

Nabízíme
Nástup možný od: 20. 11. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA - Hotel Podlesí

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Pohádková vesnička s.r.o.
Ulice: 15
Město: Sněžné
PSČ: 592 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavla Tománková
E-mail: tomankova@hotelpodlesi.cz
Telefon: +420 602 583 803

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Pohádková vesnička s.r.o.