Pohádková vesnička s.r.o.

KUCHAŘ - KUCHAŘKA - Hotel Podlesí

Odeslat

Pracovní náplň
Samostatný kuchař do hotelového provorzu
Požadujeme vyučení v oboru , kreativitu , zkušenosti s minutkovou kuchyní a přípravou rautů .
Pracoviště : Hotel Podlesí a Pohádková vesnička
Životopis zašlete na : tomankova@hotelpodlesi.cz , tel : 602 583 803
Ubytování a stravování zdarma
Volné místo kuchař - kuchařka - hotel podlesí pro lokalitu Sněžné.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 09. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KUCHAŘ - KUCHAŘKA - Hotel Podlesí

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Pohádková vesnička s.r.o.
Ulice: 15
Město: Sněžné
PSČ: 592 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavla Tománková
E-mail: tomankova@hotelpodlesi.cz
Telefon: +420 602 583 803

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Pohádková vesnička s.r.o.