Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

KUCHAŘ/KA (PŘÍPRAVA SNÍDANÍ)

Pracovní místo ( KUCHAŘ/KA (PŘÍPRAVA SNÍDANÍ) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní doba: zkrácený úvazek 4-6 hod./denně, 1 směna dohodou (cca 6:00 - 10-12:00 hod.)
Požadujeme: základní vzdělání + praxe v oboru nebo vyučení v oboru
Čistá hodinová mzda 80 Kč.
Kontakt na tel. 605 269 724 a domluvit si schůzku.
Volné místo kuchař/ka (příprava snídaní) pro lokalitu Písek.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

POMOCNÝ KUCHAŘ/KA Místo výkonu práce:nám. Republiky 1, Nové Hrady příprava pokrmů, dodržování hygienických zásad na pracovišti Volné místo pomocný kuchař/ka pro lokalitu Nové Hrady.
REZIDENCE Nové Hrady a.s. Nové Hrady, Inzerováno včera

Kuchařka do školní jídelny - pracovník obchodního provozu Pracoviště Krhanice Nástup možný květen, červen, září. Smlouvu na dobu určitou lze prodloužit, případně změnit na dobu neurčitou. První kontakt e-mailem. Volat v dopoledních hodinách. Osobně až po domluvě. Volné místo kuchařka do školní jídelny - ...
Základní škola Krhanice, okres Benešov Krhanice, Inzerováno před 3 dny

PRODAVAČ/KA - POKLADNÍ Požadujeme: spolehlivost a příjemné vystupování Náplň práce: pomocné práce v kuchyni, prodej v kantýně, Pracovní doba: ranní směna - 5:00 - 13:30 hod; - odpolední směna - 9:30 - 18:30 hod Zaměstnanecké výhody. prémie, příspěvek na stravování ...
ZÁRUBA GASTRO a.s. České Budějovice, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit