Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

KUCHAŘ/KA (PŘÍPRAVA SNÍDANÍ)

Pracovní místo ( KUCHAŘ/KA (PŘÍPRAVA SNÍDANÍ) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní doba: zkrácený úvazek 4-6 hod./denně, 1 směna dohodou (cca 6:00 - 10-12:00 hod.)
Požadujeme: základní vzdělání + praxe v oboru nebo vyučení v oboru
Čistá hodinová mzda 80 Kč.
Kontakt na tel. 605 269 724 a domluvit si schůzku.
Volné místo kuchař/ka (příprava snídaní) pro lokalitu Písek.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

Samostatný truhlář - nábytkář pracovní doba od 7:00 do 15:30, výjimečně práce také v sobotu, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, vzdělání - vyučen, samostatný truhlář převážně Lamino (kuchyňské linky atd.), masiv - zakázkové truhlářství + stavební truhlářství, ...
Pavel Bönisch Roudná, Inzerováno před 3 dny

KUCHAŘ/KA POŽADUJEME: odpovědnost a svědomitost, proaktivní přístup k úkolům a zájem o obor, ochotu učit se novým věcem a dělit se o zkušenosti, praxe vítána NABÍZÍME: pracovní lokalitu v krásné horské přírodě, možnost zaměstnaneckého ubytování, možnost práce ...
OREA HOTELS s.r.o. Železná Ruda, Inzerováno před 3 dny

Kuchař/kuchařka Místo výkonu práce: Restaurace pod Jasanem, Kamenný Újezd č.p. 18 Požadujeme: vyučení v oboru, nebo základní vzdělání v tomto případě je praxe min. 3 roky podmínkou Nabízíme: platové ohodnocení od 13.500,- do 15.000,- Kč/měs. Kontakt telefonicky, ...
Radek Želina Kamenný Újezd, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit