Král obchodní centrum s.r.o.

Pomocný kuchař

Odeslat

Pracovní náplň
podnikové stravování, vaší náplní práce bude práce v kuchyni, pomoc šéfkuchaři, příprava příloh, vydávání obědů a večeří
Volné místo pomocný kuchař pro lokalitu Kutná Hora.

Požadavky
Čeština Pasivní

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 09. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocný kuchař

Minimální požadavky vzdělání: Bez vzdělání
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Král obchodní centrum s.r.o.
Ulice: Prachňanská 88
Město: Kutná Hora
PSČ: 284 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Petra Králová
E-mail: info@hotelkreta.cz
Telefon: +420 603 874 745

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Král obchodní centrum s.r.o.