Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně

samostaná/ý účetní - metodik /kontrolor účetnictví

Odeslat

Pracovní náplň
se sídlem Pekařská 664/53, 656 91 Brno, IČ: 00159816

Ekonomický úsek – Odbor daní a účetnictví
přijme do pracovního poměru zaměstnance na plný úvazek na pozici
samostatná/ý účetní – metodik/kontrolor účetnictví

Požadujeme:
• středoškolské vzdělání
• praxi na obdobné pozici min. 5 let výhodou
• dobrá orientace v platné legislativě (především účetnictví, daně z příjmů a DPH)
• uživatelská znalost MS Office (především Excel)
• znalost systému MD Navision výhodou
• znalost zdravotnického prostředí výhodou
• orientace v účtování dotací výhodou
• samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, iniciativa
• analytické myšlení, organizační a tvůrčí schopnosti
• časová flexibilita a ochota práce přesčas v době měsíčních účetních závěrek

Náplň práce:
• spolupracuje na zajištění správného, úplného a včasného zpracování účetních dokladů
• provádí konzultace účtování složitějších účetních operací

Písemné přihlášky ve formě motivačního dopisu doloženého profesním životopisem s uvedením údajů o dosavadní praxi zasílejte v elektronické podobě na adresu: ivana.hruskova@fnusa.cz.
Volné místo samostaná/ý účetní - metodik /kontrolor účetnictví pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: samostaná/ý účetní - metodik /kontrolor účetnictví

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Ulice: Pekařská 664
Město: Brno
PSČ: 602 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Ivana Hrušková
E-mail: ivana.hruskova@fnusa.cz
Telefon: +420 543 184 066

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně