samostaná/ý účetní - metodik /kontrolor účetnictví

  • Brno

Pracovní místo ( samostaná/ý účetní - metodik /kontrolor účetnictví ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
se sídlem Pekařská 664/53, 656 91 Brno, IČ: 00159816

Ekonomický úsek – Odbor daní a účetnictví
přijme do pracovního poměru zaměstnance na plný úvazek na pozici
samostatná/ý účetní – metodik/kontrolor účetnictví

Požadujeme:
• středoškolské vzdělání
• praxi na obdobné pozici min. 5 let výhodou
• dobrá orientace v platné legislativě (především účetnictví, daně z příjmů a DPH)
• uživatelská znalost MS Office (především Excel)
• znalost systému MD Navision výhodou
• znalost zdravotnického prostředí výhodou
• orientace v účtování dotací výhodou
• samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, iniciativa
• analytické myšlení, organizační a tvůrčí schopnosti
• časová flexibilita a ochota práce přesčas v době měsíčních účetních závěrek

Náplň práce:
• spolupracuje na zajištění správného, úplného a včasného zpracování účetních dokladů
• provádí konzultace účtování složitějších účetních operací

Písemné přihlášky ve formě motivačního dopisu doloženého profesním životopisem s uvedením údajů o dosavadní praxi zasílejte v elektronické podobě na adresu: ivana.hruskova@fnusa.cz.
Volné místo samostaná/ý účetní - metodik /kontrolor účetnictví pro lokalitu Brno.