Šéfkuchař

Pracovní místo ( Šéfkuchař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Restaurace U Berušky přijme zaměstnance na plný či částečný úvazek na post kuchař/-ka.
Pracovní doba se pohybuje v rozmezí cca 7 – 15 hod.
Plat dohodou.
Možnost ubytování vedle restaurace.
Nástup možný IHNED.
V případě zájmu o další informace doporučujeme osobně navštívit Restauraci u Berušky, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Věda a výzkum
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Kuchař/ka Možnost zaučení. Pracovní doba 9-21 hod. krátký/dlouhý týden. Kontakt: telefonicky 9-11, 14-18 hod., e-mailem. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Bludov.
JALAHO s.r.o. Bludov, Inzerováno včera

kuchař/ka Písemné nabídky s životopisem zasílejte na email: kselikova@continentalbrno.cz Pro hotelovou restauraci hledáme vyučeného kuchaře se vztahem ke gastronomii. Požadavky: vyučení v oboru pozitivní a aktivní přístup k práci a zájem učit se novým ...
SEVAS, spol. s r.o. Brno, Inzerováno včera

kuchař/ka-pracovník v gastronomii-Asijská kuchyně První kontakt telefonicky nebo e-mailem Příprava a výdej jídel teplé a studené kuchyně Komunikace se zákazníky Spolehlivost, pečlivost, práce v kolektivu Nabízíme: stravování, ubytování Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou Volné místo ...
H.M.Long Bok s.r.o. Brno, Inzerováno včera