Řidiči vysokozdvižného vozíku

  • Karviná

Pracovní místo ( Řidiči vysokozdvižného vozíku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Provádí manipulaci se surovinami dle pokynů nadřízeného pracovníka, organizuje zásoby ve skladu
Stará se o funkčnost a čistotu manipulační techniky
Připravuje palety k odvozu, případně na uskladnění

Požadavky:
SOU/SŠ vzdělání
Zkušenosti s řízením VZV
Praxe ve výrobní společnosti výhodou (není podmínkou)
Není vhodné pro OZP

Nabízíme:
Smlouvu v mezinárodní společnosti na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení
Navíc dovolená za odpracované roky
Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
Příspěvek na dopravu
Příspěvek na dovolenou
Víkendové směny hrazené zvýhodněnou sazbou
Měsíční bonusy (docházkový bonus)
Roční bonus (13 plat) dle výkonu společnosti

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu info@gscaltex-czech.com. Do předmětu e-mailu prosím uveďte název pozice.
Volné místo řidiči vysokozdvižného vozíku pro lokalitu Karviná.