Účetní

  • Dubí

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vhodné pro OZP
Požadujeme: úplné střední odborné vzdělání ekonomického směru, znalost účetnictví v příspěvkových organizacích, zákona o účetnictví, schopnost týmové práce, pečlivost, spolehlivost, chuť učit se novým věcem, praxe a znalost práce v programu Gordic výhodou. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Náplň práce: vedení účetnictví v příspěvkové organizaci, koordinace účtování o stavu, pohybu a rozdílu majetku a závazků, o nákladech a výnosech, o výdajích a příjmech a o výsledku hospodaření včetně sestavování účetní závěrky a vedení účetních knih. Příprava podkladů pro sestavování rozpočtu.
Platové podmínky: 9. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě dle započitatelné praxe, po zapracování osobní příplatek.
V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email marcela.kucharova@pdss.cz, nejvhodnější uchazeči budou pozvání k výběrovému řízení.
Podnikové stravování, týden dovolené navíc, příspěvky na dovolenou, dětskou rekreaci, kulturní akce
Volné místo účetní pro lokalitu Dubí.