Vladimír Pravda

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE - POKLADNÍ

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt: p. Pravda Vladimír, tel.: 724 661 357, e-mail: okay_057@okaycz.eu
Náplň práce:
- sjednávání splátkových smluv
- administrativa spojená s chodem prodejny
- markování zboží na pokladně
- doplňkový prodej
Požadujeme:
- znalost práce na PC
- komunikační schopnosti
Volné místo administrativní pracovník/ce - pokladní pro lokalitu Jenišov.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 10. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE - POKLADNÍ

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Vladimír Pravda
Ulice: Obchodní 30
Město: Jenišov
PSČ: 360 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Vladimír Pravda
E-mail: okay_057@okaycz.eu
Telefon: +420 724 661 357

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vladimír Pravda