Strážný(á) - OZP, OZZ výhodou

  • Brno

Pracovní místo ( Strážný(á) - OZP, OZZ výhodou ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 730 156 770 nebo zašlete svůj životopis na e-mail: iveta.kucova@agpplus.cz.
Společnost AGP PLUS SERVICE s.r.o. přijme do pracovního poměru kolegu/kolegyni na pozici strážný(á). Nabízíme hlavní pracovní poměr (HPP), možnost zkráceného pracovního úvazku nebo práce na dohodu o provedení práce (DPP).

Místo výkonu práce: Prototypa - ZM, s.r.o., Hudcova 533/78c, 612 00 Brno.
Nástup: 1.10.2018.
Náplň práce:
kontrola objektu, obsluha EZS, klíčový režim
obchůzková činnost v areálu objektu
zapisování návštěv.
Požadujeme:
bezúhonnost (čistý výpis z RT)
samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, příjemné vystupování
certifikát strážného výhodou.
Nabízíme
nepřetržitá pracovní doba 7:00 hod. - 19:00 hod., 19:00 hod. - 7:00 hod.
mzda 81,00 Kč/hod. + osobní ohodnocení
stravenky v nominální hodnotě 80,00 Kč
jistotu pravidelného příjmu vypláceného v souladu s právními přepisy.
Volné místo strážný(á) - ozp, ozz výhodou pro lokalitu Brno.