Referent/ka nemocenského pojištění

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Referent/ka nemocenského pojištění ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Revoluční č.p. 3289/15, Ústí nad Labem.
Náplň práce: zpracování rozhodnutí v dávkových a jiných než dávkových věcech nemocenského pojištění. Zpracovává agendu spojenou se vznikem, trváním a ukončením pojistného poměru jednotlivých subjektů nemocenského pojištění. Provádí registraci zaměstnanců a zaměstnavatelů.
Požadujeme:uživatelskou znalost MS Office včetně elektronické komunikace, výbornou znalost českého jazyka a dobré vyjadřovací schopnosti v písemném projevu, týmovou práci, flexibilitu, odpovědnost, preciznost, pro klientský přístup.
Nabízíme : platové podmínky 17 360 - 26 110,- Kč., pružnou pracovní dobu, 25 dní dovolené, 5 dní indispozičního volna, stravovací poukázky.
Kontakt: zájemci mohou své životopisy zasílat na uvedený e-mail.
Volné místo referent/ka nemocenského pojištění pro lokalitu Ústí nad Labem.