ZKM CB s.r.o.

INSTALATÉR - TOPENÁŘ

Odeslat

Pracovní náplň
Řidičský průkaz sk. B, praxe v oboru
Kontrakt tel. každý den 7 - 18 hod. nebo e-mailem.
Volné místo instalatér - topenář pro lokalitu České Budějovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: INSTALATÉR - TOPENÁŘ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ZKM CB s.r.o.
Ulice: Novohradská 736
Město: České Budějovice
PSČ: 370 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Michal Mizera
E-mail: zkmcb@volny.cz
Telefon: +420 721 984 083

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ZKM CB s.r.o.