Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

řidič vnitro

Pracovní místo ( řidič vnitro ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
POŽADAVKY: řidičský průkaz sk. C+E, profesní průkaz, praxe minim. 1 rok
Stálá práce. Odjezdy z Volyně - klečka
Mzda: základní od 18.000,- Kč (včetně diet cca 30.000,- Kč čistého)
KONTAKT: Machala Petr, tel.: 602458333, e-mail: ipmtransportatemail.cz
Volné místo řidič vnitro pro lokalitu Střelské ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

SPECIALISTA ÚDRŽBY (PLC a mechatronika) Pohybujete se v oblasti automotive a nejsou Vám cizí pojmy z oblasti diagnostiky řídících systémů a hydraulických a pneumatických obvodů? Výborně! Právě hledáme na pozici SPECIALISTA ÚDRŽBY PRO PLC A MECHATRONIKU zkušeného odborníka. Náplň ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

CNC OBRÁBĚČ KOVŮ, 29 000 Kč/měs. Máte zkušenost na CNC soustruhu nebo fréze? Láká Vás práce, kde můžete zúročit svoje zkušenosti a naučit se něco nového? Pak nám zašlete svůj životopis ještě dnes! NABÍZÍME SMLOUVU NA DOBU NEURČITOU A PRÁCI NA 1 SMĚNĚ. Jako CNC Obráběč kovů ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

ŘIDIČ KAMIONU Pracoviště: Slévárenská 371, 370 01 Č. Budějovice řidičské oprávnění sk. C, E Kontakt telefonicky 8:00 - 13:00 hod., e-mailem nebo osobně na adrese Slévárenská 671, České Budějovice Volné místo řidič kamionu pro lokalitu České Budějovice.
BV Spedice s.r.o. České Budějovice, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit