Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

vrátný - DPP !!!

Pracovní místo ( vrátný - DPP !!! ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
POŽADAVKY: Čistý výpis z trestního rejstříku, pracovní nasazení, pozitivní přístup
Náplň práce: Informační a vstupní služba návštěvníků pbjektu, obchůzka areálu, kontrola objektů, aut, popř. i osob
Mzda: 75,- Kč + příplatky
VÝHODY: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
KONTAKT: Ing. Nosková ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

DĚLNÍK VE VÝROBĚ BETONOVÝCH STAVEBNÍCH PREFABRIKÁTŮ Požadujeme: fyzickou zdatnost; Kontakt možný telefonicky nebo osobně v místě výkonu práce H.A.N.S. prefa v Lysé nad Labem - na vrátnici požadovat p. Mikora. Volné místo dělník ve výrobě betonových stavebních prefabrikátů pro lokalitu Lysá nad Labem.
PPR - VIX s.r.o. Lysá nad Labem, Inzerováno před 2 dny

Bezpečnostní pracovník,- ce / strážný Náplň práce: pěší obchůzky především v noci včetně čipování, zajištění chodu vrátnice, evidence návštěv, komunikace s klienty, denní a noční směny v uzamčeném průmyslovém objektu, obsluha elektronického zabezpečovacího zařízení nebo protipožární ...
WAKKENHAT SECURITY SERVICES, s.r.o. Pacov, Inzerováno před 3 dny

Ostatní řídící pracovníci v oblastech obchodu a marketingu MVP: Českobrodská č.p. 1329, Praha 9 Kontakt: Vrátilová Jana, e-mail: jana.vratilova@cchellenic.com Plynulá znalost ENG Výborná znalost programu SAP Výborná znalost route-to-market strategie Prokazatelné zkušenosti se sales execution Meziinárodní ...
Coca - Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. Praha, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit