všeobecná účetní

  • Strakonice

Pracovní místo ( všeobecná účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplní práce bude:
- Účtovat přijaté a vydané faktury
- Vést a účtovat pokladnu v CZK
- Připravovat statistické výkazy
- Připravovat přiznání k dani z příjmů, přiznání k DPH a přiznání k silniční dani
- Provádět výpočet a účtování mezd
- Provádět platební styk, platit mzdy, pojištění, splátky úvěrů a úroků, daní a poplatků
- Účtovat bankovní výpisy, zápočty pohledávek a závazků, výpisy z úvěrových účtů
- Účtovat kurzové rozdíly
- Vést agendu cestovních příkazů a jejich účtování
- Účtovat o změně stavu zásob hotové a nedokončené výroby
- Účtovat o dlouhodobém hmotném a nehmotném majetku
- Podílet se na roční účetní závěrce

POŽADUJEME:
- uživatelskou znalost PC
- základní zkušenost s účetními programy (znalost programu POHODA výhodou)
- řidičský průkaz sk. B
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru nebo praxe v oboru
- základní znalost AJ/NJ výhodou
Možnost zkráceného úvazku

Zaměstnanecké výhody: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Flexibilní začátek a konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení

KONTAKT: pouze e-mailem: info@montekord.com
Volné místo všeobecná účetní pro lokalitu Strakonice.