ŘIDIČ VNITROSTÁTNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY

Pracovní místo ( ŘIDIČ VNITROSTÁTNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Linka Turnov/Kvasiny - denní jízdy.
Požadavky: řidičský průkaz C + E nutný.
ADR výhodou - popřípadě můžeme zajistit školení.
Hlásit se telefonicky nebo e-mailem
Volné místo řidič vnitrostátní kamionové dopravy pro lokalitu Svijany.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Řidiči MKD C+E - CZ-NL-CZ (přepřahy návěsu - automobilka) v NL pouze přepřáhnutí a v CZ složení a nakládka nebo CZ-D-CZ z 90% se jezdí automobilka pondělí až pátek někdy sobota Požadujeme: řidičský průkaz sk. C+E, kartu řidiče, profesní průkaz, bezúhonost Kontakt: ...
Jiří Feix s.r.o. Dolní Beřkovice, Inzerováno před 2 dny

Řidiči MKD Požadujeme: řidičský průkaz sk. C+E, profesní průkaz, karta do tachografu Nabízíme: diety dle zákona, celkový příjem cca 40000-58000 Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem Volné místo řidiči mkd pro lokalitu Kozomín.
HrubyMOVING TRANSPORT, a.s. Kozomín, Inzerováno před 2 dny

Provozní restaurace požadujeme: řidičský průkaz sk.B, zdravotní průkaz Místo výkonu práce: Jestřebice 41, Dobřeň, 277 23 Kokořín Kontakt: telefonicky po-pá 9:00-17:00 Volné místo provozní restaurace pro lokalitu Dobřeň.
Džakula Biz, s.r.o. Dobřeň, Inzerováno před 2 dny