BCG Technik s.r.o.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro instalatérské a topenářské produkty

Odeslat

Pracovní náplň
Vzdělání: nejlépe vyučení v oboru TZB (instalatér, topenář)
Požadavky: ŘP sk. B, flexibilita
Působnost: celá ČR
Domluvit si schůzku e-mailem: bcgtechnik@email.cz
Volné místo obchodní zástupce pro instalatérské a topenářské produkty pro lokalitu Liberec.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 17. 09. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro instalatérské a topenářské produkty

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Ekonomika a finance, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: BCG Technik s.r.o.
Ulice: Smetanova 111
Město: Liberec
PSČ: 460 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavel Jašurek
E-mail: bcgtechnik@email.cz
Telefon: +420 602 252 509

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BCG Technik s.r.o.