Programátor/kodér webových stránek se znalostí HTML,CSS, javascript (junior/seni

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Programátor/kodér webových stránek se znalostí HTML,CSS, javascript (junior/seni ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
-Programování internetového obchodu www.ledsviti.cz /.sk / .de a případné práce na dalších
internetových projektech.
Zaměstnanecké výhody a benefity:
- Možnost částečného vykonávání práce z domova (home office), flexibilní pracovní doba (podmínka odpracování 40h týdně).
Informace o náboru :
- Životopisy s fotografií a odkazem na minimálně jednu vytvořenou webovou prezentaci můžete posílat emailem na adresu info@ledsviti.cz. Pro případné další dotazy volejte na tel.číslo +420 602 658 319.
Požadavky na zaměstnance :
-Středoškolské vzdělání s maturitou / nástavbové / vyšší odborné vzdělání
-Dobrá znalost českého jazyka, částečná znalost anglického jazyka (mírně pokročilý), německý jazyk výhodou
- Znalost programování a návrhu designu webových stránek, znalost HTML a CSS podmínkou, výhodou znalost JavaScript, PHP a jiných programovacích jazyků
Osobnostní předpoklady a dovednosti :
-Iniciativa, spolehlivost, samostatnost, HTML, CSS, PHP, anglický jazyk
Informace o společnosti:
-Internetový obchod s LED osvětlením
-5-9 zaměstnanců
Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy se zájmem o obor, kterým ze začátku nabízíme poskytnutí potřebné podpory. Pracovněprávní vztah uzavřen v hlavním pracovním poměru na dobu neurčitou, možnost je i uzavření Dohody o provedení práce nebo Dohody o pracovní činnosti.
Volné místo programátor/kodér webových stránek se znalostí html,css, javascript (junior/senior) pro lokalitu Česká Lípa.