Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pomocný zahradník

Pracovní místo ( Pomocný zahradník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
POMOCNÝ ZAHRADNÍK - náplní práce jsou pomocné zahradnické práce v bylinkové zahradě a ve skleníku, drobný prodej rostlin veřejnosti, podávání odbornějších informací. Nabízíme přátelský kolektiv.Praxe v oboru péče o zahradnictví, zájem o léčivé byliny výhodou. Požadujeme dobré komunikační ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Zemědělství a lesnictví

Další volná místa

Pomocná pracovní síla v zahradnictví Kontakt osobně nebo telefonicky. - ZŠ - pomocné práce na zahradě. Volné místo pomocná pracovní síla v zahradnictví pro lokalitu Skuhrov nad Bělou.
SEVIO CZ, s.r.o. Skuhrov nad Bělou, Inzerováno před 3 dny

ZAHRADNÍK/-CE ZAHRADNÍK/-CE -OVOCNÁŘ/-KA V případě zájmu kontaktujte pana Ing. Jana Náměstka na emailové adrese: namestek@vsuo.cz nebo telefonním čísle :732 659 806 Požadujeme: SŠ vzdělání zahradnického nebo zemědělského směru Praxe v oboru vítána (nejlépe v ...
VÝZKUMNÝ A ŠLECHTITELSKÝ ÚSTAV OVOCNÁŘSKÝ HOLOVOUSY s.r.o. Holovousy, Inzerováno před 5 dny

ZAHRADNÍK/-CE ZAHRADNÍK/-CE - OVOCNÁŘ/-KA V případě zájmu kontaktujte paní Ing. Janu Kloutvorovou na emailové adrese: kloutvorova@vsuo.cznebo telefonním čísle : 739 690 106 Požadujeme: SŠ vzdělání zemědělského směru (specializace v ovocnářství a šlechtitelství ...
VÝZKUMNÝ A ŠLECHTITELSKÝ ÚSTAV OVOCNÁŘSKÝ HOLOVOUSY s.r.o. Holovousy, Inzerováno před 5 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit