ŘIDIČI VOZIDLA DO 3,5 T

Pracovní místo ( ŘIDIČI VOZIDLA DO 3,5 T ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Rozvoz chlazeného a mraženého zboží zákazníkům. ŘP sk. B, fyzická zdatnost, zodpovědnost, spolehlivost, časová flexibilita, možnost dostavit se do zaměstnání v brzkých ranních hodinách. PP na 1 rok s možností prodloužení. Firemní benfity, volné víkendy, služební telefon. Kontakt telefonicky či ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Zahradníci - řidiči ZAHRADNÍCI - ŘIDIČI Nástup možný ihned. Požadujeme: ŘP sk.B, praxe v oboru zahradnictví výhodou První kontakt: telefonicky 608 434 129 ov. tel. 19.9.2018 Volné místo zahradníci - řidiči pro lokalitu Valašské Meziříčí.
Eduard Kašík Valašské Meziříčí, Inzerováno před 2 dny

ŘIDIČI - ROZVOZ OBĚDŮ Nástup možný ihned. VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Osobní kontakt po tel. domluvě p. Bartošková tel. 725 465 621 (v době 7:00-12:00 hod.) nebo e-mail bartoskova@mpv97.cz. Pracovní doba: PO - PÁ. Pracovní poměr na dobu určitou s ...
Mechanika Prostějov 97, družstvo Prostějov, Inzerováno před 2 dny

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) ŘIDIČI NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ (KROMĚ TAHAČŮ) Nástup dle dohody Požadujeme: ŘP sk. B,C,E,T,VZV, praxe v oboru, flexibilita, spolehlivost, samostatnost, pracovitost. Náplň práce: obsluha nákladních vozidel, práce s VZV. Nabízíme: inspirativní prostředí ...
JASY Vsetín s.r.o. Vsetín, Inzerováno před 2 dny