Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pomocný kuchař

Pracovní místo ( Pomocný kuchař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
AKTUALIZACE 16.10.2018!!!
První kontakt osobní!

Požadavky zaměstnavatele:
- vyučen v oboru, vhodné i pro absloventy bez praxe

Místo výkonu práce: provozovna Pizzerie Pinochio, Školní č.p. 236/16, 790 01 Jeseník 1

Zájemci se mohou hlásit:
- osobně od 9:00 - 15:00hod v pracovní dny na ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

POMOCNÍCI V KUCHYNI MÍSTO VÝKONU: Jablonské nábřeží č.p. 305, 561 64 Jablonné nad Orlicí NABÍZÍME: - příspěvky na letní dovolenou - vánoční prémie - příspěvek na obědy - čtvrtletní prémie KONTAKT: email Volné místo pomocníci v kuchyni pro lokalitu Jablonné nad ...
Isolit-Bravo, spol. s r.o. Jablonné nad Orlicí, Inzerováno včera

KUCHAŘ/KA MÍSTO VÝKONU: Nový dvůr č.p. 143, 561 51 Letohrad POŽADAVKY: praxe, samostatnost KONTAKT: pí Taclová Drahomíra, telefonicky nebo na e-mail Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Letohrad.
Drahomíra Taclová Letohrad, Inzerováno včera

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Místo výkonu práce: Moravská č.p. 519, 562 01 Ústí nad Orlicí 1 Pracovní doba: po - pá - pouze ranní směny, so + ne volné Požadujeme: zdravotní průkaz Kontakt: telefonicky nebo e-mailem Volné místo pomocná síla do kuchyně pro ...
Stravování UO s.r.o. Ústí nad Orlicí, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit