ATANERŠ HOTELS, s.r.o.

KUCHAŘ/KA

Odeslat

Pracovní náplň
ubytování a strava zdarma

kontakt: e-mailem životopis
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Harrachov.

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 11. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KUCHAŘ/KA

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: ATANERŠ HOTELS, s.r.o.
Ulice: 178
Město: Harrachov
PSČ: 512 46

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Roman Klouček
E-mail: rezervace@spabilyhorec.cz
Telefon: +420 704 738 738

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ATANERŠ HOTELS, s.r.o.