Centrum Dominika Kokory, příspěvková organizace

Vedoucí kuchař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme:
trestní rejstřík bez záznamu, znalost práce na PC, organizační a komunikační schopnosti, smysl pro týmovou práci, samostatnost, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme:
25 dní dovolené, po zapracování možnost navýšení platu, odměny, podnikové stravování

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: ekonom@dominikakokory.cz;
- telefonicky na čísle 581 292 612 - Mgr. Jana Mederová
Volné místo vedoucí kuchař/ka pro lokalitu Kokory.

Požadavky
Práce s PC

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Vedoucí kuchař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Centrum Dominika Kokory, příspěvková organizace
Ulice: 54
Město: Kokory
PSČ: 751 05

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Jana Mederová
E-mail: ekonom@dominikakokory.cz
Telefon: +420 581 292 612

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Centrum Dominika Kokory, příspěvková organizace