Vychovatel (úvazek 0,75) + asistent pedagoga (úvazek 0,25) - Rovečné

  • Rovečné

Pracovní místo ( Vychovatel (úvazek 0,75) + asistent pedagoga (úvazek 0,25) - Rovečné ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky na kvalifikaci dle zákona č. 563/2004 Sb., § 16, odst. 2.
Psychická způsobilost dle zákona č. 109/2002 Sb..
Po uplynutí doby určité možnost prodloužení na dobu neurčitou.
9. platová třída - vychovatel - úvazek 0,75
4. platová třída - asistent pedagoga (výhradně noční práce) - úvazek 0,25
Nutno přijmout oba úvazky.
Osobnostní požadavky:
Úcta ke svěřeným dětem, zájem o děti, respekt k jejich individualitě.
Odborná znalost problematiky osobnosti dítěte v ústavu.
Schopnost pracovat s konflikty a chybami.
Odpovědnost a samostatnost.
Schopnost samostatného úsudku a rozhodování v krizové situaci.
Schopnost spolupráce v týmu
Loajalita, kreativita, flexibilita.
Vysoké pracovní nasazení.
Dostatečná psychická odolnost vůči stresu a zvládání náročných situací s dětmi.
Zájem o další vzdělávání a sebevzdělávání, sledování novinek v oblasti speciální pedagogiky.

Další požadavky:
Schopnost řídit služební vozidlo (9 míst) - ŘP skupiny B.
Hra na hudební nástroj vítána.
Žádosti s přiloženým životopisem a motivačním dopisem zasílejte na email: ddrovecne@seznam.cz
Volné místo vychovatel (úvazek 0,75) + asistent pedagoga (úvazek 0,25) - rovečné pro lokalitu Rovečné.