AUTOSALON KUDRNA CZ a.s.

Asistentka prodeje vozů

Odeslat

Pracovní náplň
JSTE KOMUNIKATIVNÍ A BAVÍ VÁS PRÁCE S LIDMI?

?Společnost AUTOSALON KUDRNA v Jihlavě, Brněnská 4768,

?hledá ASISTENTKU PRODEJE

?Hledáme komunikativního člověka, pečlivého, spolehlivého a schopného organizace vlastní práce.

Co od Vás očekáváme?
?SŠ/VŠ vzdělání
?Znalost práce na PC (hl. Excel)
?Reprezentativní vystupování
?Chuť do práce

Nabízíme:
?Zázemí silné firmy s více jak 20letou tradicí
?Perspektivu stále se rozvíjející společnosti
?Práci v oblasti administrativy a komunikace s klienty

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení, zasílejte svůj životopis s fotografií na emailovou adresu:
info@renaultvysocina.cz
?Zasláním svého životopisu souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro výše uvedenou pozici.
Volné místo asistentka prodeje vozů pro lokalitu Jihlava.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Asistentka prodeje vozů

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Administrativa a organizace
Pozici nabízí: AUTOSALON KUDRNA CZ a.s.
Ulice: Brněnská 4768
Město: Jihlava
PSČ: 586 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jitka Kudrnová
E-mail: jitka.kudrnova@renaultvysocina.cz
Telefon: +420 777 600 082,739 566 180

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AUTOSALON KUDRNA CZ a.s.