masér/ka v baleo centru

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( masér/ka v baleo centru ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabízíme volnou pracovní pozici masér /masérka v Golfhotelu Morris ****.
Požadujeme: dobré komunikační schopnosti, příjemné a profesionální vystupováním, výborný klientský přístup, znalost AJ nebo NJ (schopnost domluvit se s hosty), certifikáty výhodou: sportovní a rekondiční masáže, Bambusová masáž, Medová masáž, Masáž lávovými kameny.
Nabízíme: práci v síti hotelů Morris*** s vysokou úrovní služeb, zázemí silné a stabilní společnosti, přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí. Možnost profesního a osobního růstu, zaučení je samozřejmostí, různé zaměstnanecké benefity např. příspěvek na stravování, ubytování zdarma, proplacení cestovného, nové certifikáty masáží - uhradíme.
Zajímavé fixní finanční ohodnocení a motivující měsíční výkonnostní odměny. Firemní akce a další zaměstnanecké výhody, např. zaměstnanecké slevy na pobyty v rámci sítě hotelů Morris ****. Své životopisy zasílejte na uvedený mailový kontakt.
Volné místo masér/ka v baleo centru pro lokalitu Mariánské Lázně.