Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Obchodní asistent/ka

Pracovní místo ( Obchodní asistent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce: vyřizování objednávek se s českými i zahraničními obchodními partnery, organizování dopravy

Požadujeme: SŠ s maturitou, znalost AJ alespoň na mírně pokročilé úrovni

Nabízíme: pracovní smlouva na dobu neurčitou, dovolená 5 týdnů

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, zašlete nám ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

AKADEMICKÝ/VĚDECKÝ PRACOVNÍK - ODB. ASISTENT, DOCENT, PROFESOR - ENVIRONMENTÁLNÍ Zaměření: Organická/anorganická chemie, Analýza materiálů Obecné požadavky: Získaný titul prof., doc., Ph.D. nebo CSc., příp. Mgr., Ing. se zahájeným doktorským studiem Aktivní angličtina Schopnost přednášet a vést cvičení v angličtině ...
Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích České Budějovice, Inzerováno před 3 dny

ASISTENT PRODEJE, PRODAVAČ NÁPLŇ PRÁCE: prodej kebabu PRACOVIŠTĚ: Náměstí 142, Nýrsko KONTAKT: telefonicky nebo osobně v prodejně v Blovicích (Masarykovo nám. 26, Blovice) - p. Khudoyberdiyev Volné místo asistent prodeje, prodavač pro lokalitu Nýrsko.
Khusniddin Khudoyberdiyev Nýrsko, Inzerováno před 4 dny

PORODNÍ ASISTENT/KA Požadujeme: spolehlivost, korektní a vstřícné chování a vystupování, ochotu se vzdělávat, týmovou spolupráci. Nabízíme: profesionalitu, mladý kolektiv, příjemné prostředí, akreditované pracoviště, zajímavé finanční ohodnocení. Výše uvedená mzda je ...
Nemocnice Písek, a.s. Písek, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit