TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola prevence kriminality a krizového řízení Praha, s.r.o.

Učitel odborných předmětů střední školy

Odeslat

Pracovní náplň
Učitel sebeobrany
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Hovorčovická č.p. 1281/11, Kobylisy, 182 00 Praha 82
KONTAKT: Fuchs Jiří Mgr., tel.: 724 978 148, e-mail: fuchs@trivis.cz
Volné místo učitel odborných předmětů střední školy pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Učitel odborných předmětů střední školy

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Praha
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola prevence kriminality a krizového řízení Praha, s.r.o.
Ulice: Hovorčovická 1281
Město: Praha
PSČ: 182 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Jiří Fuchs
E-mail: fuchs@trivis.cz
Telefon: +420 724 978 148

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola prevence kriminality a krizového řízení P