Učitel odborných předmětů střední školy

Pracovní místo ( Učitel odborných předmětů střední školy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Učitel sebeobrany
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Hovorčovická č.p. 1281/11, Kobylisy, 182 00 Praha 82
KONTAKT: Fuchs Jiří Mgr., tel.: 724 978 148, e-mail: fuchsattrivis.cz
Volné místo učitel odborných předmětů střední školy pro lokalitu Praha.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Učitel/ka - matematika - fyzika Požadujeme: končené vysokoškolské vzdělání Mgr. Učitelství 2. stupně, hlavní náplň výuka M a F, kvalifikace není podmínkou. Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: závodní stravování, malý rodinný kolektiv, případný příplatek na dopravu. Kontakt: ...
Základní škola a mateřská škola Slabce, okres Rakovník Slabce, Inzerováno včera

Učitel / učitelka mateřské školy Požadujeme: vzdělání - kvalifikace v oboru Učitelství v MŠ nebo Pedagogika předškolního věku. Náplň práce: výchovné vzdělávací činnosti s dětmi předěkolního věku, organizace společných aktivit pro rodiny a děti. Po jednom roce pracovního poměru na ...
Mateřská škola Valentýnka, okres Kladno Hřebeč, Inzerováno před 2 dny

Učitel/ka 1. stupně základní školy Pozice: učitel/ka 1. stupně základní školy Přijmeme pracovníky na pozici učitelky 1. stupně ZŠ na zástup za MD. Zaměstnanecké výhody: zvýhodněné stravování, benefity z FKSP Nástup: od 28.8.2018 na dobu určitou. Mzda: 26 500,- až 34 500,- Kč Kontakt: ...
Základní škola a Mateřská škola, Sedlec-Prčice Sedlec-Prčice, Inzerováno před 2 dny