Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Kováři

Pracovní místo ( Kováři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
z.:29.8.2018
Požadujeme: zdravotní způsobilost, manuální zručnost, vyučení v oboru případně praxe vítány, chuť se zaučit a pracovat.
25 dnů dovolené, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravu.
Info. na tel.: 732 535 555, 733 535 263, e-mail: kleprlikatvojmar.cz, osobně na Vojmar s.r.o. Hasičská ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

Operátoři kovací linky (kováři) Pracovní náplň: obsluha kovací linky, výměna zápustkového nářadí, měření vyráběných výkovků. Požadujeme: vzdělání technického směru výhodou, manuální zručnost, dobrý přístup k práci, zodpovědnost. Nabízíme: práci ve stabilní a prosperující ...
Kovárna VIVA, a. s. Zlín, Inzerováno před 4 dny

Číšník/servírka místo výkonu práce : Motorest Kukačka, Horní Životice 97 možno i na zkrácený pracovní poměr, hlásit se na e - mail : info@motorest-kukacka.cz nebo na tel. č. 777 976 515 Z : 17.4.2019 Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Horní Životice.
Tomáš Kovařík Horní Životice, Inzerováno před 4 dny

Správce nářadí Pracoviště Hulín - Správce nářadí na kovárně. - Požadované znalosti: vyučení, čtení výkresové dokumentace, práce na PC, požadovaná praxe ve strojírenství 5 let. - Základní znalost ze: svařování, obrábění, jakostí materiálů, tepelného zpracování ...
TRIANGOLO spol. s r.o. Hulín, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit