ŠKODA AUTO a.s. Specialista komunikace značky (Ostatní specialisté v oblasti techniky)

Specialista komunikace značky (Ostatní specialisté v oblasti techniky)

Odeslat

Pracovní náplň
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: U Pergamenky č.p. 1522/2, Holešovice, 170 00 Praha 7
PRVNÍ KONTAKT e-mailem na adrese : Jiri.Necesany@skoda-auto.cz nebo telefonicky na č.: 326 816 804; Kontaktní osoba Bc. Jiří Nečesaný
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY:
- návrh a tvorba komunikace pro komunikaci značky
- koordinace aktivit globální strategie značky s importéry
- dohled na Timing, procesy a rozpočty svěřených projektů.
Požadujeme VŠ nebo Bc. vzdělání, AJ - hovorová znalost
Volné místo specialista komunikace značky (ostatní specialisté v oblasti techniky) pro lokalitu Praha.

Požadavky
Angličtina Aktivní - AJ - hovorová znalost

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Specialista komunikace značky (Ostatní specialisté v oblasti techniky)

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Praha
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ŠKODA AUTO a.s.
Ulice: U Pergamenky 1522
Město: Praha
PSČ: 170 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Jiří Nečesaný
E-mail: Jiri.Necesany@skoda-auto.cz
Telefon: +420 326 816 804

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ŠKODA AUTO a.s.