Heřmánek Praha, základní škola

Pomocný zahradník

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Rajmonova1199/4, 182 00 Praha 8
Kontaktní osoba: Černá Olga, tel.: 606 416 930, e-mail: zastupce.reditele@prorodinu.cz

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Detašovaná pracoviště: Kyselova 1185/2, 182 00 Praha 8
K Cihelně 313/41, 190 15 Praha 9

Pracovní náplň:
Úprava školní zahrady a přístupových komunikací, částečně úklidové práce dle zadání zaměstnavatele.

Požadujeme:
- kladný vztah k dětem,
- zodpovědnost a spolehlivost,
- fyzickou zdatnost, manuální zručnost,
- schopnost komunikovat s lidmi.

Zaměstnanecké výhody: Možnost stravování ve školní jídelně.
Volné místo pomocný zahradník pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocný zahradník

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Praha
Obor: Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: Heřmánek Praha, základní škola
Ulice: Rajmonova 1199
Město: Praha
PSČ: 182 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Olga Černá
E-mail: zastupce.reditele@prorodinu.cz
Telefon: +420 606 416 930

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Heřmánek Praha, základní škola