MY HOUSE TRAVEL s.r.o.

Recepční

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Praha
Kontakt: 774 524 224, e-mail: admin@myhousetravel.cz
Požadujeme znalost českého, anglického, ruského a čínského jazyka k jednání s hosty a klienty hotelu. ZNALOST SYSTÉMU FIDELIO.
Volné místo recepční pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 10. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Recepční

Minimální požadavky vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Lokalita: Praha
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: MY HOUSE TRAVEL s.r.o.
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Alina Varfolomeeva
E-mail: admin@myhousetravel.cz
Telefon: +420 774 524 224

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MY HOUSE TRAVEL s.r.o.