FW Programátor

  • Brno

Pracovní místo ( FW Programátor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Píšeš raději kvalitní kód než bastl s technickým dluhem? U nás totiž hledáme
Firmware programátora
Čti dál, pokud chceš:
vyvíjet a navrhovat embedded FW a SW v oblasti měření, regulace a automatizace
testovat a ověřovat výsledky vývoje
A pokud máš základní znalost HW, pak bys mohl i provádět drobné opravy…
Co neumíš, to tě doučíme, protože tento flek je volný i pro absolventy VUT FEKT nebo VUT FIT.
Ale přesto než se přihlásíš, promysli si, jestli máš znalost:
˘ programování mikrokontrolérů (Atmel AVR, ARM7)
˘ jazyka C/C++
˘ znalost verzovacího systému (GIT/SVN)
˘ základní znalosti elektroniky, měření
˘ základní znalosti softwarového inženýrství
˘ zkušenosti s protokolem MODBUS; SPI, I2C, USART výhodou
˘ znalost vývoje embedded zařízení, jednočipových mikrokontrolerů
˘ znalost software CADSOFT EAGLE
˘ znalost průmyslových sběrnic a protokolů (RS485, MODBUS, HART, MBUS...)
My jsme česká společnost zabývající se vývojem, výrobou a distribucí elektromagnetických průtokoměrů. Naše výrobky jsou používané ve více než 20 zemích světa a jsou vhodné k aplikaci v oblastech vodohospodářství, nakládání s odpadními vodami, zavlažování a v těžebním a chemickém průmyslu. Projekty, ve kterých se spojuje přesnost, efektivnost a moderní technologie, jsou pro nás výzvou.
A jaké to vlastně u nás je?
Žádný mega open space, žádný diktát korporátu, je nás jen pár a práce nás baví. Kousek od centra Brna najdeš firmu, kde je přátelská atmosféra, neformální přístup (takže košili nechej klidně doma) a sem tam zajdeme i na pivo…
Co tě u nás bude dělat šťastným?
Záleží, co preferuješ. Máme tady neomezen