GASTROCENTRUM POSFORM s.r.o.

pokladní

Odeslat

Pracovní náplň
Osobní pohovory POUZE po předchozí domluvě.
Nástup možný ihned.
Nově otevřená firemní jídelna v Brně přijme pokladní, pracovní doba od 5:00 - 13:30 hod, 9:30 - 18:00 hod. Víkendy a svátky jsou volné. Podmínkou zájem o práci.
Volné místo pokladní pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: pokladní

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: GASTROCENTRUM POSFORM s.r.o.
Město: Brno
PSČ: 602 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kristýna Zedníčková
E-mail: cpoj.brno@stravovani.com
Telefon: +420 773 737 487

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: GASTROCENTRUM POSFORM s.r.o.